تلویزیون تعاملی
سینمای آنلاین دغدغه‌های تهیه کنندگان را در نظر خواهد داشت
۱۳۹۵-۰۷-۳۰
محتوای دیجیتال
حمایت از محتواهای دیجیتال برتر نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال
۱۳۹۵-۰۸-۱۲
آموزش مجازی

کارگاه آشنایی با سیستم آموزش مجازی با حضور روسای امور اداری و مسئولین آموزش ادارات کل ورزش و جوانان استان های کشور توسط شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان در مشهد مقدس برگزار شد.

شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان، پس از رونمایی از سامانه آموزش مجازی کارکنان، کارگاه آشنایی با سیستم آموزش مجازی را با حضور مسئولین آموزش ادارات کل ورزش و جوانان استان‌های کشور به میزبانی مشهد مقدس در هتل جم برگزار کرد. در این رویداد آموزشی که توسط مسئول سیستم آموزشی به نمایندگی از شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان برپا شد، نمایندگان آموزش ادارات کل ورزش و جوانان استان های کشور حضور یافتند.

قابل ذکر است شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان، خدمات پخش زنده، ویدیو و صوت درخواستی و آموزش مجازی و مجموعه ای از خدمات ارزش افزوده مانندبازی و سرگرمی، سلامت، تجارت الکترونیک و بانکداری و همچنین سایر خدمات دیگر مبتنی بر پروتکل اینترنت را برای کاربران در سراسر جهان فراهم کرده است. این شرکت نه تنها با سازمان صدا وسیما بلکه با همه سازمان‌ها و نهادهای ذینفع و پدیدآورندگان محتوا و خدمات در این حوزه نیز همکاری و تعامل گسترده‌ای دارد و تاکنون دوره‌های متعدد آموزش مجازی کارکنان را در راستای رسیدن به اهداف دولت الکترونیک در سطح بسیاری از سازمان‌ها برگزار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *