محتوای دیجیتال
حمایت از محتواهای دیجیتال برتر نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال
۱۳۹۵-۰۷-۲۵
اولین سامانه سینما آنلاین کشور با هدف استفاده از تمامی توان و پتانسیل فناوری اطلاعات به منظور بهره‌بردن از ظرفیت فرهنگی سینما و ساختن سینمای همگانی به همت آسمان اپراتور IPTV کشور راه‌اندازی شد.
راه‌اندازی اولین سامانه سینما آنلاین در کشور
۱۳۹۵-۰۷-۳۰
IPTV

وابسته فرهنگی کنسول‌گری ایران در استامبول و مدیرعامل شرکت گسترش سامانه‌های هوشمند آسمان پیرامون همکاری مشترک در حوزه IPTV و OTT به بحث و گفتگو نشستند.

دکتر راشد وابسته فرهنگی کنسول‌گری ایران در ترکیه و محسن احمدی مدیرعامل شرکت گسترش سامانه‌های هوشمند آسمان، ظرفیت شرکت‌های خارجی در ترکیه در حوزه تولید محتوا و همچنین همکاری مشترک در این حوزه را مورد بررسی قرار دادند. در این دیدار سه حوزه IPTV، OTT و همکاری با اپراتورهای ترکیه مورد بحث قرار گرفت و دکتر راشد در این دیدار، آمادگی خود جهت بسترسازی همکاری شرکت آسمان با مجموعه‌های فرهنگی، سینمایی و تولیدکننده محتوای دیجیتال را اعلام کرد.

قابل ذکر است وابسته فرهنگی ایران، امکان حضور در نمایشگاه‌های فروش محتوای ترکیه و همچنین همکاری با شرکت های ترک‌تل و ترک تلکام را جزو ظرفیت‌های موجود کنسولگری ایران برشمرد. ایجاد زمینه‌های مشارکت با شرکت‌های فعال در حوزه IPTV و OTT در ترکیه و نمایندگی‌های شرکت‌های بین‌المللی در این کشور، از جمله دیگر ظرفیت‌هایی بود که از سوی دکتر راشد مطرح شد.
همچنین با توجه به زیرساخت‌های شرکت گسترش سامانه‌های هوشمند آسمان، برگزاری دوره‌های آموزش مجازی زبان فارسی در ترکیه و همچنین آموزش مجازی زبان ترکی در ایران با هدف افزایش بهره‌وری از ظرفیت‌های فناورانه موجود در حوزه آموزش، از سوی دوطرف مورد بررسی قرار گرفت.

Save

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *