درباره ما

آسمان مدیا ارائه دهنده سرویس های IPTV و OTT در ایران

 
شرکت آسمان مدیا بزرگترین اپراتور ارائه دهنده سرویس‌های IPTV و OTT در ایران است که موفق به همکاری و دریافت نمایندگی از سازمان صدا و سیما برای ارائه خدمات تلویزیون مبتنی بر پروتکل اینترنت (IPTV) شده است. این شرکت به‌منظور ارتقا سطح خدمات خود، همکاری با مشاورین بین‌المللی را در دستور کار قرار داده و خدمات خود را با رعایت استانداردهای جهانی، بر بستر پلتفرم‌های مختلف ارائه می‌نماید. ما در آسمان مدیا به دنبال آن هستیم تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نیز با بهره‌گیری از دانش و توانمندی متخصصان صنعت؛ با سازمان‌ها، پدیدآورندگان و تامین ‌کنندگان داخلی و بین‌المللی محتوا تعامل سازنده و مثبتی داشته باشیم و بستری را برای ارائه خدمات یکپارچه صوت، تصویر و محتوا فراهم سازیم.
 
 

چشم انداز

 
در آسمان مدیا به دنبال آن هستیم تا با ارائه محتوای فاخر، کاربر پسند و به روز و با استفاده از برترین تکنولوژی‌ها و بسترهای مخابراتی و تکیه بر نیروی انسانی متمایز، به برترین و بزرگترین اپراتور ارائه دهنده خدمات IPTV و OTT تبدیل شده و رهبری بازار در منطقه را بدست آوردیم.
 

ماموریت

 
ما با تجمیع و تسهیل راه کارها و خدمات حوزه محتوا به دنبال اغنا فرهنگی و محتوایی کاربران هستیم و در این راه با تکیه بر پشتکار و نوآوری نیروی انسانی خلاق و متخصص خود و نیز با ارائه طیف وسیعی از محصولات و خدمات، همواره به دنبال رشدی پایدار و رهبری بازار خواهیم بود.

باور ها و ارزش های ما